محصولات ما

فیلترهای سرامیکی

فیلترهای سرامیکی وسایلی هستند که در عملیات ریخته گری جهت جلوگیری از ورود ناخالصی های فلزات مذاب مانند آخال ،سرباره و … هنگام ذوب ریزی در مسیر راهگاه یا ورود ذوب قرار می گیرند تا عمل تصفیه بار مذاب را انجام دهند.

فروکروم

ماده اوليه توليد فرو كروم كروميت است . مصارف مهم کروميت در صنايع متالورژي، ديرگداز و شيمي است. عيار کروميت قابل استفاده در متالورژي و صنايع شيميايي بالا است؛ اما در دير گدازها مي تواند پايين باشد.

گرافیت کم سولفور

گرافيت کم سولفور بدليل تاثيرگذاری خواص خود بر ابر آلياژها در صنعت ذوب فلزات و ريخته گری مهم می باشد و درصد سولفور موجود در آن بايد بسيارناچيز و قابل کنترل باشد تا موجب تغييرات ساختاری در آلياژ نشود.

پترولیم کک

پترولیوم کک ماده ی کربن دار جامدی است که از پالایش نفت یا روش دیگر فعال سازی به دست می آید. به جز این محصول بقیه انواع محصولات کک به صورت سنتی از ذغال سنگ گرفته می شود. پترولیوم کک یکی از محصولات فرآوری شده از نفت می باشد  که در صنایع ریخته گری برای افزایش کربن در ساخت چدن، فولاد و آلیاژها به کار می رود.

فروسیلیس

برای تولید فولادها و چدن های آلیاژی پر سیلیس و در تولید الکترودهای گرافیتی برای جوشکاری نیز از فروسیلیس استفاده می گردد.

فروسیلیکو منگنز

امروزه غالباً ۳۰% کاربرد منگنز در صنعت فولادسازی است. این عنصر به سبب ویژگی اکسیژن زدایی آن و تحت عنوان یک عنصر سولفید ساز مناسب مورد استفاده قرار می­گیرد.

فروسیلیکو منیزیم

آمیژان فرو سیلیکو منیزم که در تولید چدن­های نشکن، چدن با گرافیت فشرده وتصفیه فولادها کاربرد دارد، با استفاده از فروسیلیسیم مرغوب به عنوان ماده اولیه و با کنترل دقیق ترکیب شیمیایی و عملیات کیفی مذاب تهیه می­ گردد.

فرو مولیبدن

فرو مولیبدن برای تولید فولاد های مقاوم در حرارت های بالا مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا” فولادهای مولیبدن دار را بوسیله اضافه نمودن مقادیر جزئی از فرو مولیبدن تولید می کنند؛ چون فرو مولیبدن در حدود ۵۰ الی ۶۵ در صد MO  در بر دارد.

ترجمه این متن به انگلیسی: enEnglish